O kancelarii

O KANCELARII

Kancelaria Radcy Prawnego Opus dr Piotr Jankowski działa na rynku prawniczym od 2012 roku.

Jest kancelarią świadczącą kompleksową obsługę prawną zarówno dla przedsiębiorców jak i osób fizycznych. Oferuje najwyższy poziom merytoryczny oferowanych usług prawnych, a także indywidualne, profesjonalne  podejście do każdego zlecenia i dostosowanie obsługi do potrzeb i wymagań klientów.

W trakcie swojej działalności Kancelaria obsługiwała zarówno podmioty gospodarcze jak i osoby fizyczne. Radca prawny Piotr Jankowski przez ponad 6 lat prowadził obsługę prawną dla gminy Moskorzew podczas której zajmował się szeregiem zadań i problemów, z zakresu prawa administracyjnego, samorządowego, finansów publicznych, zamówień publicznych, prawa pracy, prawa cywilnego i gospodarczego a także reprezentował gminę w procesach sądowych.

Występował przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, Naczelnym Sądem Administracyjnym i Sądem Najwyższym.

Kancelaria posiada doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji przetargowej dla zamawiających oraz reprezentowaniu wykonawców przed Krajową  Izbą Odwoławczą.

Kancelaria prowadzi także sprawy pro bono. W 2019 r radca prawny Piotr Jankowski występował w programie „Sprawa dla Reportera”, którego tematem była opieka nad małoletnimi dziećmi. Mecenas Jankowski występuje również jako obrońca z urzędu i wyboru w sprawach karnych.

 

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego.

Kancelarii lub kontaktu telefonicznego pod nr. tel: 501 263 352 .

logotyp